Loading...


Strona główna - O nas - Nasi Klienci - Regulamin - Raty - Zaloguj sięNASI KLIENCI
Loading...Nasi klienci - Referencje

KATALOG
Loading...Gitary elektryczne (32)
Loading...Gitary akustyczne (3)
Loading...Wzmacniacze gitarowe (82)
Loading...Wzmacniacze basowe (27)
Loading...Efekty gitarowe (71)
Loading...Struny (35)
Loading...Lampy (8)


Loading...

DEALER
Loading...MARSHANTIA (1)
Loading...SUHR GUITARS (29)
Loading...CUSTOM AUDIO (8)
Loading...DIVIDED BY 13 (10)
Loading...SUHR AMPS (5)
Loading...RMC CUSTOM WAH (7)
Loading...TOM ANDERSON (1)
Loading...LAKLAND (12)
Loading...Zamowione - wkrótce (4)
Loading...Na Miejscu - Stock (4)

INSTRUMENTY UŻYWANE
Loading...Gitary basowe (1)
Loading...Gitary elektryczne
Loading...Wzmacniacze basowe
Loading...Wzmacniacze gitarowe (4)
Loading...Wkrótce (14)
Loading...Pozostałe (1)

ARCHIWUM
Loading...Gitary basowe (42)
Loading...Gitary elektryczne (288)
Loading...Wzmacniacze basowe (56)
Loading...Wzmacniacze gitarowe (88)
Loading...Efekty gitarowe (15)

INFORMACJE
Loading...O nas
Loading...Regulamin

KONTAKT
tom@guitarheaven.eu

Guitar Heaven
ul. Madziarska 60
61-616 PoznańGadu-Gadu
Skype
Tel.:0
tom@guitarheaven.eu
Suhr Guitars

Pragniemy Państwu zaprezentować pierwszy konfigurator instrumentów lutniczych Suhr Guitars.


Loading...


John Suhr - buduje gitary od ponad 35 lat, w latach 80-tych pracował w Rudy's Music Shop w NYC robiąc gitary między innymi dla takich wykonawców jak: Mark Knopfler, Eric Clapton, Peter Frampton, Lou Reed, Bill Connors, Steve Stevens, Reb Beach, Pat Thrall, Little Steven, Victor Bailey Pensa-Suhr Bass, Chuck Loeb, Eddie Martinez (Robert Palmer) i wielu innych. Od 95 roku pracował jako Senior Master Builder w Custom Shopie Fendera. (Gitary zrobione przez master buildera z CS Fendera na ebayu kosztują powyżej 4000$). W 97 założył własny warsztat tworząc jedne z najlepszych gitar dostępnych dzisiaj na rynku.


Szczegóły pod adresem:

www.suhrguitars.com

Gitary Suhr w tym momencie, są najbardziej znanymi lutniczymi gitarami z tzw boutique guitars and amps za sprawa ich wspaniałego brzmienia oraz precyzji wykonania o czym świadczy rzesza znanych muzyków grających na gitarach tej firmy.

Każdy instrument Suhr jest budowany od zera na specjalne zamówienia, czy to klienta, czy dealera i to od zamawiającego zależy jak instrument będzie brzmiał i wyglądał.


ZAPROJEKTUJ WŁASNĄ GITARĘ!!!


W naszym konfiguratorze znajdziesz zbiór wcześniej przetestowanych opcji, dzięki którym zaprojektujesz gitarę na miarę swoich potrzeb i możliwości.

1. Twoją gitarę stworzą lutnicy z ponad 20- letnim doświadczeniem w budowaniu najlepszych gitar w USA (U Johna Suhra pracują często najlepsi lutnicy, którzy wcześniej znajdowali zatrudnienie w Custom Shopach Fendera, PRSa i innych).

2. Twoja gitara zostanie zbudowana z możliwie najlepszych materiałów i przy użyciu wyselekcjonowanych komponentów ze względu na brzmienie, funkcjonalność i niezawodność.

Aby ułatwić Państwu korzystanie z cennika i niezwykłych możliwości budowy instrumentu lutniczego najwyższej klasy, proponujemy wybór przykładowej specyfikacji w naszym konfiguratorze.

Następnie prosimy o przesłanie go do nas w celu dalszej konsultacji, ponieważ często jest możliwe osiągnięcie jeszcze lepszego efektu, korzystając z doświadczenia osób, które miały w swoich rękach już wiele instrumentów Suhr. Wszelkie wątpliwości zostaną wyjaśnione, często pytania przesyłamy bezpośrednio do Johna Suhra, który zwykle w przeciągu 48 godzin przesyła nam potwierdzenie zamówienia i odpowiedzi na wszelkie pytania.

Ceny w konfiguratorze są oficjalnymi cenami katalogowymi, więc zachęcamy do przesyłania nam swoich specyfikacji, aby dowiedzieć się o dodatkowe możliwości rabatów.

DODATKOWE INFORMACJE


Bardzo wiele informacji na temat poszczególnych opcji można znaleźć na stronie Johna Suhra

www.suhrguitars.com

Zanim wybierzesz kolor warto zajrzeć tutaj:
www.suhrguitars.com

Nasz konfigurator bazuje na opcjach i cenach ze strony John Suhr Guitars: www.suhrguitars.com


Zapraszamy do skorzystania z konfiguratora:


Loading...
Loading...

Przygotowaliśmy program, który możesz uruchomić na dowolnym komputerze z systemem Windows. Pobierz i zainstaluj teraz, aby korzystać z oferty Guitar Heaven nawet gdy jesteś poza internetem.
Strona główna   -   O nas   -   Nasi Klienci   -   Regulamin   -   Raty   -   Zaloguj się

Wszelkie prawa zastrzeżone! Wszystkie materiału umieszczone na tej stronie są własnością Guitar Heaven. Zanim skopiujesz - zapytaj czy możesz! Strona powstała w oparciu o najnowsze technologie, mające gwarantować bezpieczeństwo zachowania prywatności i niezawodność obsługi. Wszelkie uwagi na temat działania strony prosimy kierować do producenta, którego logo widnieje poniżej. Zostaną one uwzględnione przy rozwijaniu witryny. Dziękujemy!
Designed by Polskie Media